BMW Özel Servis

BMW özel servis için bize ulaşın. Sizlere en iyi servis hizmeti sunalım.

Maslak BMW Servis

42 Senelik tecrübesiyle Maslak BMW Servis, yedek parça, ürün çeşitliliği, uzman kadrosu ve kaliteli servis anlayışı ile Türkiye'nin saygın şirketleri arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Yıllık 2000 araç kapasiteli servisimizde arıza tespiti ekspertiz yapılmaktadır. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Maslak BMW Servis, sektörde yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ve modern hizmet anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren MASLAK BMW SERVİS, aynı zamanda standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Teknolojiyi takip ederek kontrollerini Almanyadan ithal yazılımlı bilgisayarlarla gerçekleştirmektedir.

Maslak BMW Servis Hakkımızda
BMW Servisi

MASLAK BMW SERVİS; "VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ" sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Uzman Görüşü

Aracınızın mevsimlik bakımlarını tecrübeli uzmanlara yaptırınız!

Aracınızın mevsimlik lastiklerini değiştirmeyi unutmayınız!

İkinciel BMW alırken mutlaka ekspertiz yaptırınız!

Sözkonusu acil durumlarda uzman ekiplerle irtibata geçiniz!