Maslak BMW Servis

  • Maslak BMW Servis
  • BMW Servis
  • BMW acil Yardım
  • BMW Check-Up
  • Araç Ekspertizi

MASLAK BMW SERVİS

35 Senelik tecrübesiyle MASLAK BMW SERVİS, yedek parça, ürün çeşitliliği, uzman kadrosu ve kaliteli servis anlayışı ile Türkiye'nin saygın şirketleri arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Yıllık 2000 araç kapasiteli servisimizde arıza tespiti ekspertiz yapılmaktadır. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan MASLAK BMW SERVİS, sektörde yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ve modern hizmet anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren MASLAK BMW SERVİS, aynı zamanda standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Teknolojiyi takip ederek kontrollerini Almanyadan ithal yazılımlı bilgisayarlarla gerçekleştirmektedir.

MASLAK BMW SERVİS; "VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ" sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

UZMAN GÖRÜŞÜ

YOL YARDIM

Türkiye sınırları içerisinde 7 gün 24 saat yol yardımımız bulunmaktadır.

Yıllık 2000 araç kapasiteli servisimizde bulunduğunuz yere aracımızı göndererek vip servis hizmetleri verilmektedir.

7/24 YOL YARDIM :
0532 7454581 - 0532 5161112

MASLAK BMW

1978 yılında kurulan BMW servis, yedek parça, ürün çeşitliliği, uzman kadrosu ve kaliteli servis anlayışı ile Türkiye'nin saygın şirketleri arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Tüm kontrolleri Almanya'dan ithal yazılımlı bilgisayarlarla yapılmaktadır. Hasarlı ve kaskolu BMW veya Mini'nizin tüm işlemlerini servisimizde yapılmaktadır. Servisimizde aracınızın tüm kayıt ve bakımlarını tutulmaktadır.

Servisimizde tüm ödemelerinizi Visa ve Master kartınızla %5 indirimle ödeyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Atatürk Oto Sanayi Sitesi
2. Kısım 5. Sokak No: 102/103
34398 Maslak İstanbul

TEL: 0212 276 58 58 - 276 58 59
FAX: 0212 276 58 59

Web Sitesi: www.maslakbmw.com
E-mail: info@maslakbmw.com

Web Sitesi Yazılım - Web Sitesi SEO